Corona-update: vanaf 19 mei a.s. terras weer open! Schrijf in voor kantinedienst!

17 mei 2021


Hoe Houden we Covid-19 buiten de deur in onze vereniging na 19 mei a.s. met open terras

Veel mag nog niet op onze vereniging, maar tennissen gelukkig wel.
Het is druk op ons park door de vele TOSS-achtige activiteiten die binnen onze vereniging worden georganiseerd. Interne competities en toernooitjes mogen wel, maar competities tussen verenigingen of toernooien waar spelers van verschillende verenigingen tegen elkaar spelen zijn nog niet toegestaan.

Heel langzaam zien we ruimte ontstaan. Ingaande woensdag 19 mei a.s. mag ons terras weer gebruikt worden tot 20.00 uur. Op basis van de geregistreerde baanbezetting heeft het bestuur besloten dat het terras open is op de ochtenden (maandag – vrijdag) en woensdagmiddag (evt. ook vrijdagmiddag) vanwege de jeugdtrainingen.
Pas als de avondopening verplaatst wordt van 20.00 uur naar bijv. 22.00 uur zal het terras ook in de avond open gaan.

Omdat het moeilijk is voor iedereen om zich aan deze regels te houden vragen we de barvrijwilliger, die de kantinedienst draait, toe te zien op de registratie en te waarschuwen als iemand zich niet aan bovenstaande regels houdt.

Respecteer alsjeblieft die rol van de barvrijwilliger. Hij/zij doet het voor onze vereniging. Heeft dit geen effect, dan kan de barvrijwilliger een bestuurslid vragen te helpen ons wel te houden aan de regels.

Neem ook even de bijgevoegde documenten door, zodat je weet waaraan we ons hebben te houden.

Het Bestuur

Terras open? Kantinedienst noodzakelijk!

Het is lang geleden dat de kantine gebruikt kon worden. Met de verlengde terrasopening kunnen wij de leden weer van dienst zijn.
Voorlopig hebben we de bardiensten gepland tot aan het Boekweit|Olie toernooi.
Het zijn de ochtenden van maandag tot en met vrijdag en de jeugdtrainingen op woensdag- en vrijdagmiddag.
U kunt vanaf nu intekenen!
Bij verdere verruimingen brengen wij u op de hoogte van de uitbreidingen van de bardiensten.

Vergeten hoe in te tekenen? Kijk hier voor de handleiding.

Bardienstcoördinatoren Ton Brandt en Hein Schneiders

HLTV Juliana gezondheidscheck mei 2021.pdf Protocol HLTV Juliana COVID-19 dd 19 mel 2021.pdf

Nieuwscategorieën Corona Accommodatie


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen