Rabo ClubSupport: Geef uw stem aan Stichting Toptennis Hoorn!

06 oktober 2020


Net als voorgaand jaar doen wij weer mee aan de Rabo ClubSupport. Als lid van de Rabobank bepaal jij welke club een financiële ondersteuning ontvangt. Kortom: jouw stem is geld waard!

Wij roepen daarom al onze leden die bij Rabo bankieren op, om hun stem te geven aan Stichting Toptennis Hoorn. De Stichting Toptennis is gelieerd aan HLTV Juliana en heeft een bankrekening bij Rabo. HLTV Juliana niet.

De opbrengst van dit jaar is bestemd voor de matchclay banen, die het mogelijk maken het jaar rond buiten te sporten bij onze club HLTV Juliana. Kunnen wij op jouw stem rekenen?

Dit jaar is het mogelijk om te stemmen via de app (via Zelf regelen => Lidmaatschap => ClubSupport) en of als je ingelogd bent op de website van Rabobank (met gebruik van een toegezonden stemcode). Stemmen kan van 5 t/m 25 oktober 2020. Heb je wel een rekening bij de Rabobank, maar ben je geen lid, dan kun je dit gratis worden via de Rabo App of via Rabobank.nl.

We bedanken je vast hartelijk voor je steun!

Nieuwscategorieën Algemeen


Reacties

avatar
Ron Veenendaal 14-10-2020 12:11

👍

Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen